Deníček 9: Přesun do Foxboro a návštěva Fanshopu

Hlásím, že se dneska nic zvláštního nestalo. Kromě 4 hodinového cestování, které nám tady na východním pobřeží přijde víc ubíjející než o mnoho časově delší cestování na pobřeží západním. 99 % času koukáte na 2-5 pruhou dálnici, která je v lese. A to je vše. Nemá smysl to přikrášlovat.

Dneska jsme potřebovali ukrojit 210 mil. Zhruba uprostřed dostáváme hlad a překvapivě objevujeme místo s fresh kuchyní. Další den, kdy jsme nemuseli sáhnout po fast foodu. Restaurace byla peruánská. Dobré maso a spousta zeleniny. Jsme už ale na tak velikým venkově, že mi nezvali moji evropskou kreditku. 🙂

Po asi 4 hodinách dojíždíme do Foxborough, Massachusetts. Předměstí Bostonu, kde má domácí stadion náš oblíbený tým amerického fotbalu. Jdeme vyloupit fanshop. Mají tam všechno a tím myslím opravdu VŠECHNO. Většinu si odnášíme sebou. 😀

V komentářích si můžete tipnout, co jsme si všechno koupili a za kolik. :-)))

Pak už radši jedeme rovnou do hotelu, který prohlašuji zatím za úplně nejlepší, který jsme navštívili. Krásný, větší pokoj, super pohodlná postel, je tu klid a mají bezva prázdný bazén, kde se pak 2 hodiny rácháme.

Mimochodem. Dneska máme 5 let výročí. 🙂 Oslavili jsme to spánkem.

2 Comments

  1. Doufám, že tu kachničku jste zakoupili, jen ta stála tak $150? Blahopřeji k výročí!! Jste úžasní 🙂

    • Kačenku mi zakázal!! 🙁 Teda při první návštěvě, ještě pojedeme okolo jednou. 😀 Stála tuším $17. Ale máme několik svršků. Jsem moc zvědavá, jestli je vytáhneme v Detroitu na třetí kolo, když na ně jdeme ještě na venkovní zápas. Děkujeme!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.